Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
53 відгуків
AvtoFormat
+380934779071
+380934779071
+380506303411
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Зарядні пристрої, тестери акумуляторів, пуско-зарядні

Зарядний пристрій (ЗУ) — електронний пристрій для заряду електричних акумуляторів та акумуляторних батарей енергією зовнішнього джерела; як правило, — від мережі змінного струму.

Включає в себе перетворювач напруги (трансформатор або імпульсний блок живлення), випрямляч, стабілізатор напруги, і за необхідності пристрій контролю процесу заряду, засоби індикації (стрілочний або світлодіодний амперметр/вольтметр).

Характеристики зарядних пристроїв залежать від типу акумуляторів, робочого напруги, номінальної ємності.

Зарядні пристрої можуть бути вбудованими і зовнішніми.

Зарядні пристрої автомобільних акумуляторних батарей є зовнішніми, що живляться від мережі 220-230 В змінного струму штепсельним роз'ємом і забезпечені затискачами-крокодилами для приєднання до клем акумуляторної батареї.

Пуско-зарядное устройство (ПЗУ) для автомобильных аккумуляторных батарей используется не только для зарядки автомобильных аккумуляторных батарей, но также и для запуска автомобильного двигателя электрическим стартером при севшем батарее (без предварительной полной зарядки самой батареи). При этом может использоваться как методика пуска двигателя с предварительной частичной подзарядкой штатной аккумуляторной батареи в течение нескольких минут, так и запуск двигателя при полном разряде штатной батареи с немедленным запуском. 

В нашому асортименті є різні види ПЗУ та ЗУ залиште заявку або зателефонуйте і наш консультант докладно відповість на всі питання і прийме Ваш заказт!